BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Žmonių skaitymas

Good coffee is a pleasure and good friends are a treasure!

X

Aš tobulėju. Kuriuo galu? Tampu altruiste, be atsako dovanoju savo mintis, poelgius, šokoladą ir visus reikiamus dalykus, be kurių žmonių gyvenimas būtų šiek tiek ribotas.

Prasidėjo mokslai ir vėl, ketvirtą kartą jau. Sunku išsėdėti paskaitose, nes tiek noro yra pasikalbėti su žmonėmis, paišdykauti, pasijuokti. Man rodos svarbiausias mano gyvenimo tikslas yra stengtis kuo daugiau juoktis, nežinau kodėl toks noras yra, bet atrodo, jei nesijuoksiu, prarasiu dalį faino gyvenimo.

Smagiausias dalykas yra išeiti vėlai vakare su puodeliais kavos arbatos, atsisėsti kur nors savo kieme ant suoliuko ir valgyti sausainius. Beprotiškai miela, nes neši iš namų tuos puodelius į kiemą, per visus marozus prasieini su savo baltu, juodais taškeliais išmargintu puodeliu ir vėliau šnekučiuojies su draugu, nes čia jo idėja buvo.

Supratau, kad ir gaminti maistą smagu, kai tai darai su tikslu, arba padarai tai ypatingam žmogui, nes jis mėgsta šį patiekalą. Kalbu apie čili sriubą, kurią žmonės taip mėgsta įvairiuose čiliakuose ir pan. Buvo neįtikėtinai skanu, o kiek laimės buvo pas žmogų kuriam dariau šią sriubą.

Taip pat supratau, jog gaminti dviese (kad ir tik sau) tėvų virtuvėje - smagu, tik man dažnai panika užeina, kai kas neišeina, kad ir tuno salotos buvo ne tokios, kurių tikėjausi, nemoku padažo sukurti tobulo, na ir garstyčių nebuvo. O draugas sau ir bulves išsikepė, ir salotų pasidarė, kai aš tik nepasisekusias tuno salotas, ir dar spėjau mėsą pakepti.

Buvau knygų mugėje, iš kur namo parsitempiau 3 knygas, kurių vieną iš jų (mano dievuko Haruki Murakami, apie bėgimą) gavau dovanų iš draugo. Man patinka tokios mugės, nes jose gali rasti ne tik naujausias knygas mažesnėmis kainomis, bet ir kokių gėrių vos tik už 5lt.

Smagu turėti draugų, kurie turi gimtadienių. Beata sukvietė drauges į namus, vėliau ėjom pašokti į klubą. Bet vien maistas kiek vertas buvo jos gimtadienyje, tokie skanūs patiekalai ir linksmos panelės! Dovilės gimtadienis ką tik buvo atšvęstas, nors pradžia buvo pas jos klasiokes, kur viena jų padarė čili sriubą, kitokią, negu aš dariau. Vakarojome Meat Lovers Pub‘e, kur grojo mano The XX ir buvo viskas garsiai. Vėliau, čiuožėme į paparazzi, na o dar vėliau į coco. Linksmas vakaras buvo, užskaitau.

Noriu atnaujinti savo kambarį, todėl ieškau sprendimų kaip atsikratyti savo daiktų, kurių man tiesiog nereikia. O ir dar lempos noriu įdomios, tokios iš daug lempučių ir laidų, na toks minimalistinis urbanistinis lofto stilius. Kurio pilna dabar visur. Todėl man smagu dalintis idėjomis su draugu, kuris gali padėti tai įgyvendinti, o aš tik pardavinėsiu ir mesiu daiktus lauk.

Aš jau seniai noriu katino, mane supranta tik moteriškosios lyties atstovės (ne visos), nei tėvai, nei vyriškoji giminė to nesupranta, bet kokia laimė įvyko, kai draugas pasakė, jog pritaria vis gi mano idėjai turėti juodą naktį, juodą katiną, gražiomis akimis. Tik vardo nesugalvoju.

Kas dėl vasaros, ji buvo puiki. Kelionės, nauji atradimai, pokyčiai, žmonės ir naujasis aš. Aš galbūt dar ją aprašysiu, jei nepasimesiu įvykiuose, tikiuosi sekti savo veiklas ir nepamiršti skaityti, na o šiuo metu skaitau: ,,Lila, Lila”, Martino Suterio, kurio ,,Milano velnias” skaičiau ir gavau dar ir dovanų nuo buvusio darbo kolektyvo. Rašo jis įdomiai, todėl ir norisi skaityti. Man ir žmones norisi skaityti, šiandien turiu perskaityti dvi drauges, iki pasimatymo kolkas.

Vivi

Patiko (4)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą