BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 sollanz

Vyrų varikliai

Good friends, good wine.

x

Aš Jums papasakosiu spalio 31 dienos įvykį, nes jis buvo keistokas ir kerštingas. Moterų atžvilgiu.

Kadangi visos moterys (aš neteikiu pirmenybę amžiui kalbėdama apie moteris, o ne apie mergaites, merginas ir moteras) turi savo nuginkluojamųjų savybių, tokios kaip: lipšnumas, globa, jautrumas ir viltis, jos kartais sunkiai gaudosi vyrų pasaulyje. Kokia ironija, šį įrašą rašau vyrų šventės dieną, netyčia, aš tikrai nesėdėjau ir nelaukiau kol išauš ta diena, kada imsiu pasakoti tą istoriją, kuri turi testosteronų skonį. Tiesą sakant, visos mano istorijos ir pasakos neapseina be poros vaidmens, t.y. moterėlės ir vyruko.

Pirmasis argumentas, pastūmęs mane ir mano draugę VilęDo (o.k. Dovilę) nuveikti kažkokes nesąmones kartu, tai, jog mes norėjome į Skalviją, filmų. Spalio 31 dieną jokių gerų filmų tame kinoteatre nebuvo, todėl pasirinkome Vingį, į kurį nuėjome pažiūrėti Magiškasis Paryžius, su pakvietimais, chi chi. Aš nenaudelė, tegul visi žino, jog nemoku skačiuoti valandų, nemoku apsiskaičiuoti laiko. Atvažiavau į Vingį valandą prieš sutartą laiką ir stebėjausi, kodėl draugės dar nėra, pasirodo aš čia cunamį sukėliau, o ji turėjo greitai važiuoti mane gelbėti. Be visa ko, išgėrusios arbatos su vynu ir imbieru, nukeliavome į filmą. Jis man patiko labai, netgi jei aktorius mėmė, užtat buvo Marion Cotillard, žavinguolė. Apie ką filmas? Apie kelionę per meno epochas, apie kiekvieną smulkmeną darančią atskirą laiko atkarpą kažkuo ypatingu, kur norisi grįžti. Keliavimas iš filmo, peršoko į keliavimą per Vilniaus barus/kavines.

Todėl lydėjo klausimas - kas toliau? Gal į Vinchenso, o gal į Coco vėl, kuris kursto moterų aistras? Tikriausiai jis, geriausias iš visų, baras, numylėtinis. Ką mes ten? Žinoma vyno ir būtinai makaronų ant dviejų, skani vakarienė, aštrus patiekalas. Aptarėme tatuirotes, pakalbėjome tiesiog apie norus, kad jų daugiau noriu ir vis nerimstu išvydus kokį vyruką su jomis. Vakaras riedėjo toliau į gatves, vaikštinėjome, ratus darėme palei senamiesčio namus ir ieškojome sau vietos, be to, norėjau pašokti. Vietoj People baro, ten bardelis, Play - degtukų dėžutė, DEBUT cafe uždaryta, o Taškas tolumoj saugo rūkančius draugelius, smalsumas nuvedė tenais. Viduje keistuolių pragariukas nedidelis, kuriame įdomūs žmonės, radau žavingų vyrukų, vienas barzduočius, bet stiliuką neblogą turi. Kitas, atėjęs su panele, toks visai nieko. Aš ne maniakė, ne, aš estetė, žaviuosi žmonių veidais, jų žvilgsniais ir visa kita. Muzika buvo normali, gera netgi kartais, norėjau labai šokti, tik niekas nenorėjo to daryti. Šalia sėdėjo žmonės iš mūsų univero, susipažinome su fiziku, su kitu, Tadu ir Marta. Kažkiek bendravome, man papasakojo apie tabaką, o vėliau nuėjau su fiziku pašokti. Aplinkui vaikštinėjo du tatuiruoti, vienas ant rankos turėjo piešinį, kitas po adomo obuoliu ir raktikauliais, gan viliojančiai. Dovilei išpilus jos vyną, tatuiruota ranka susigaudė kažkaip ir nupirko tą patį gėrimą, nors jis buvo šlykštus. Na o paskui ta ranka tatuiruota pasiūlė sužaisti stalo futbolą, tad Dovilė buvo komandoje su tatuiruota ranka, o aš su tatuiruotais raktikauliais. Buvo linksma, kai nemoki žaisti normaliai, taip ir susipažinome su savo Coco aptarta tema: taturituotės. Šnekėjome su jais paviršutiniškomis temomis, nes aš tarkime dėl muzikos nieko negirdėjau, tik, kad išgirdau, jog jis (raktikauliai) muzikantas. Vakaras rytas tuo nesibaigė, mes su jais bendravome. Juokas, girti pokalbiai, draugiškumas neišpasakytas lyg iš pasakos, alkoholis naikina viską, netgi žmogaus charizmą, nematomą apvalkalą, kuris gundo priešingą lytį. Diena buvo gausi naujų žmonių ir naujienų, todėl jai didelis pliusas, netgi jei tatuiruočių ir mūsų keliai nesusikerta. Svarbiausia, kaip jaučiuosi aš. Jei po visų įvykių įvairių jaučiu, jog šypsausi, diena buvo vykusi ir jos nereikia kartoti, nes tai atskiras įnašas į linksmybių istoriją. O kuo čia dėtos moterys? Jomis žavimąsi, tarkime net tai, jog įvertino mano batus ir pėdkelnes, suteikia kažkiek šėlmiškos nuotaikos, patvirtina faktą, kad mes, moterys mėgstame vaidinti, būti gražiomis ir patikti, kad jie sakytų: “o aš tave stebėjau, į tave žiūrėjau, nežinau ar pastebėjai.” Chi chi.

Moterys absorbuoja gerą nuotaiką ir geras akimirkas, nesvarbu kokį poveikį suteikia joms vyrai, jos visąlaik bus ištikimos savo įsitikinimams. Man, sutinku, labai patinka dėmesys, kurio gaunu vienoje pastovioje vietoje, kai sukasi sukasi jis aplinkui, o aš susivaldyti turiu, nenusijuokus. Todėl ačiū, žinoma, vyrai, Jūms už Jūsų varikliukus, nuo kurių Jūs vietoje išsėdėti negalite. Mes Jus varome iš proto, Jūs mus įkvėpiate elgtis šitaip.

V

Patiko (3)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą