BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Vakaras - pamaiva

Let’s stay unreasonably late tonight and then complain about how unreasonably exhausted we are tomorrow.

?

Vakaras - pamaiva, pirmadienio vakaras, kai su drauge reikia aplankyti daug vietų ir nelikti be nieko. Tarp egzamino ir atsiskaitymo daug išsikalbėjau ir rodos, visai savaitei, bet ne, vakare irgi dėsčiau planus, pasakojau apie abejones ir bandžiau suprasti kitus. Nepatikėsite, bet grįžti į universiteto sienas buvo savotiškai miela, bent dėl to, jog ten jauna dvasia, visi tokie pasipuošę, palaikantys stiliuką, faini ir smalsūs. Ir vėl kartosiu, universitetiškoji bendruomenė yra gerai, nes tie visi tarppaskaitiniai plepalai, juokas ir bendra idėja įkvėpia daugel dalykų.

O kur idėjos, ten kartais aš, ypač per sesiją, nes per ją - mano gimtadienis, per kurį nenoriu būti viena, noriu daryti šventę, bendrauti ir šokti, todėl man, perfekcionistei labai sunku atsiriboti nuo šventės organizavimo malonumų. Aš vis galvoju, galvoju ir blaškausi per dieną milijoną kartų, o kai nežinau ką tądien sugalvoti veikti, kur ir pan. ateina priešankstinė panika. Todėl pirmadienio dienos pabaiga buvo skirta rūbams, restoranams/vyninėms ir barams. Susipažinome su naujomis vietomis, kurių čia nevardinsiu, patiko La Boheme žinoma, ypač voliojimasis balkone ant pagalvių, maloni aplinka, bet nestudentiškos kainos. Studentiškos kainos, kaip ir pigiai beskambėtų, retas atvejis. Daug aiktelėjimų ir nuostabų, viena mintis: suderinti kainas, aplinką ir  patogumą reikėtų pačiai, nes iš tikrųjų jei ieškoti vietos, kur norima smagiai pasėdėti užkąsti, išgerti ir sumokėti nedaug, tai Vilniuje tai sekasi sunkiai. Bet kokiu atveju, kaiką pavyko rasti, kaiką labai strategiškojoje vietoje ir su maloniu interjeru, nors mūsų su Eva nuomonės tąvakar nesutapo.

Pirmadieniai - nekalbadieniai, sunkiai žmonėms sekasi dirbti tada, todėl dar ir padavėjai neįtiko, neradome Bistro18, užtat visai netyčia užtaikėme ant Zoe. Vieną kitą papildėme informacija ir buvau nepavargusi, nes šiandien buvo daug energijos, o man tai norisi, tai nesinori penktadienio, šioks toks nerimas prieš kiekvieną savo +1. Tiek daug reikia suspėti padaryti per atostogas, jog netelpu savyje, oi ne. Filmai, knygos, foto, kūno piešiniai, neaplankytos vietos, draugus nuvesti į jiems nežinomas vietas, naujos koncepcijos įrašai, Intelligent Life ir dar doug doug kitų. Smagu, svarbiausia daug jėgų, drąsos ir žavesio, nes šitie metai pažymėti moteriška žavesio jėga, iki ate! xx

V

Patiko (3)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą