BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Tavo skonis

Jis - Tavo saldainį išmesti, kur ketvirtadienį palikai…? Ar dar palaikyti?
Aš - Oi gali kam nors duot sukramtyti.
Jis - Ne, gal neduosiu, paskui ne tiek saldainio skonis patiks, kiek Tavo.

Mes

Eisiu per įvykius atbulai. Šiandien buvau stotyje, ta prasme ne tik buvau, bet ir kažkaip ta vieta buvo manyje. Čia ne asocijacijos, kadangi niekad nesu važiavus traukiniais, nesu keliavus lėktuvais, laikiausi savo miesto. Gailiuosi to, bet iš kitos pusės tas jausmas - nežinomybė, kai skraidai, keliauji traukiniu, jaudina ir sumaišo emocijas. Stotis man patinka dėl savo liūdesio - šiandien tai supratau, nes ten išsiskyrimų vieta, paskutinė stotelė prieš išsiskyriant žmonių bendriems keliams. Tas jausmas, kai turi kažką palikti ir keliauti pas kitus - baugina, liūdina ir palieka nedidelę tuštybė kažkur ten širdyje. Tokie ramūs, sielvartingi dalykai mane žavi, tik liūdnų dainų negaliu pakęsti. Važiuodama namo po išsiskyrimo, man kilo daug vaizdų prieš akis - tolimos kelionės į nežinomas vietas, paprasti vasariniai pasivaikščiojimai, nuotykiai, išsidirbinėjimai ir viskas su žmogum, kuris artimas, kuris visas mano kvailystes supras, kuris mano paliktą kramtytą saldainį saugos nuo kitų.

Šeštadienis, paslaptingas, su pusryčiais į lovą, su apsiblausiomis akimis, bet noru nueiti į kiną. Labai norėjau nueiti į ,,Meilė trunka trejus metus”, kadangi tai Fredericko Beigbederio filmas ir jo knyga irgi. O jei skaitau knygą ir pasirodo filmas, žutbūt reikia jį pažiūrėti, įvertinti. Ir kaip? Labai puikiai, daug juokelių, poros santykių gvildenimas, bet iš tų gražiųjų pusių, kai partneriai žavisi kiekviena savo meilės smulkmena. O kas labiausiai man patinka, tai žmonių keistumas, kai jie yra kitokie, ypač moterys - beprotiškai žavingos, turinčios šokių tokių keistenybių, savo požiūrį, savo domėjimosį lauką ir traukia vyrus, kurie pasirengę dėl jų viską viską padaryti. Kai paklausiau draugo, ar aš esu iš tų mergaičių keistuolių? Jis atsakė - aha, dar ir Gedas sakė, jog esu keista, kas yra žavu, todėl man ir patinka tokie filmai, o tos moterys tokios artimos! Beje, filme buvo vakarėlio klube scena ir grojo The Prodigy - Smack my bitch up, tad filmas mane išvis sujaudino!

Penktadienį buvo šventė, dirbau ilgai, bet maloniai, o vakare išėjau atsipalaiduoti į miestą, taip norėjau suvaidinti kokį naują vaidmenį, bet nuotaika buvo iš ramesnių, net siūliau draugui pabūti jaukiai namie (nors prieš tai labai norėjau išdykauti), bet ačiū Dievui jis mane ištraukė į miestą. Buvo sugalvojęs nuvesti mane į vietas, kur dar nesu buvus, tai tarkime Blusynė Lounge Baras, šiokia tokia staigmena, bet man ten nepatiko, tai pasukome į Cafe de Paris, kur visai malonu būti. O vėliau reikėjo pavalgyti, labiausiai man patiko kai Jis pasiūlė man išsirinkti tai, ko pats norėtų paragauti, ar bent pažiūrėti kaip čiliakas daro blynelius su kumpiu, šmaikštuolis, bet įtikino pasiimti tuos blynelius, tik su malta mėsa dar. Buvo skanu, net Jo prašymu čilį sriubą pagardino dar aštriau, negu paprastai būna, mat Jam reikia ugnikalnio.

Na ir buvo atėjus diena, kai galėjau pagaliau pasivažinėti dviračiu, kurį man suveikė draugas. Baltas gražuolis, norvegas taip man patiko, kad laukiau nesulaukiau kai važiuosime bandyti mano ištvermę. Apkeliavome miestą, pasėdėjome katedroje ir aš nepavargau taip, kad nebegalėčiau pavažiuoti, taip didžiavausi savimi! Esu supermenas, aš sakau.

Taip pat ir Anos gimtadienį šventėme, išdykėliškai, apsvaigome ir vyrams buvo neramu. Užtat gera turėti tokių nuoširdžių draugų, kurie rūpinas manimi, kurie neduos liūdėti. Gamino Ana makaronus su mocarela ir cherry pomidorais, saldinome tai baltu vynu, vėliau dar vienu ir man taip patiko jos staliukas, sovietinių laikų, bet neapsakomai gražus, stiklinis su plačiai išskėstomis kojelėmis, geltonu stalviršiu su ornamentu, na įsimylėjau ir tokių uraganinių jausmų buvai, kad viena namo negalėjau nuvažiuoti. Tad atvažiavo mano draugas mane pasaugoti, per visą miestą lydėjo savo atsipalaidavusią, apsvaigusią moterą, neklaužadą, kuri buvo sklidina netelpančių hormonų. Bet nesigailiu nieko, ką darau, nes rodos gyvenu.

Pagalvoju kartais apie savo visus draugus ir taip įdomu pasidaro, jog kiekviename atrandu tai, ką labiausiai mėgstu, dėl ko vėliau stengiuos juos pamaloninti, nes kaip mano Dovilė rašė: Ich denke, that the happiest people are these people, who are interested to make other people happy too. Su ta mintimi noriu pasakyti, kad esu laiminga, nes man patinka džiuginti savo žmones, dovanoti saldainius - moters krūtinės formos, atsižvelgti į jubiljatės norus, nuvesti ką nors ten, kur jam, ar jai patiktų, parodyti kažką, kas įkvėps jį, ar ją ir tiesiog būti šalia.

Tuoj apsisuksiu aplinkui save porą kartu ir eisiu toliau, nes kai būnu su labai puikiais žmonėmis, norisi daryti tai, kas yra debiliška, bet tiek tame yra smagumo, juoko, kad neriboju savęs, daryk tą ir Tu, jausk skonį!

V

Patiko (5)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą