BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Stylish Blog Award: Twiggy

Dažniausiai aš visų scenarijaus žodžių neprisimenu ir gyvenime priveliu klaidų: atvirauju žmonėms, kurių beveik nepažįstu, elgiuosi lyg vaikas, radęs skaniausią saldainį senų džinsų kišenėje, vos tik pamatau širdžiai mielą žmogų - vaipausi, šypsausi ir juokiuosi…

Elit

Aš labai atsiprašau, jog nuo paskutinio įrašo praėjo tiek daug, bet iš tikrųjų nieko įdomaus, kas mane pamokytų, nevyko, nebent keitėsi jausmai. Nuo kažkokio vaikiško įsimylėjimo, iki nesąmoningo susižavėjimo, na ir pyktis, garuoja kilogramais, nes visas įmanomas veiksmo galimybes pražiopsojau. Sirgau ir mokiausi, dar būčiau ilgai simuliavus, jei ne panelė Monika, iš mmTerapijos, kuri mane apdovanojo Stylish Blog Award, sakydama: „Ar zinojai, kad stylish blog award zaidimas vis dar tesiasi ir siais metais? :) Noriu perleisti stilingo blogo apdovanojima tau, miela Viktorija! Uz stilingus blogus ir stilinga ju rasytoja! Valioooo! Daugiau info rasi mmterapija.blogspot.com ;)” Smagu, netikėta ir miela. Ačiū Jai, kuriai irgi norėčiau perleisti tokį titulą, nes mano chromo naršyklė jau mintinai išmoko jos tinklalapio adresą ir dažnai vaikštau pas mmTerapiją. Šiaip, mažai turiu favoritų, nes man sunku rasti ką nors artimo Interneto erdvėje, todėl labai nustebsiu pati, surašius kam norėčiau perleisti tą apdovanojimą. Paskaičius taisykles Monikos BLOGe, sužinojau ką kaip žaisti, todėl 7, dar iki šiol neapžvelgti, dalykai apie mane:

1. Aš nemėgstu nusistovėjusios tvarkos, mane nervina pastovumas, todėl mėgstu perstatinėti baldus savo kambaryje, dėlioti daiktus į kitas vietas, o labiausiai mėgstu ką nors išmesti, ko nors atsikratyti, kad būtų daug erdvės.

2. Prieš ruošdama valgį, uostau visus peilius kuriais pjaustysiu maistą ir visas pjaustymo lenteles, kad jie nekvepėtų pašaliniais kvapais, t.y. prieš tai pjaunamo dalyko kvapu. Viską švariai ir bekvapiai nuplaunu ir būnu rami. Taip pat nemėgstu lėkštėje sujungto maisto, na ten kai būna kokios morkų salotos guli ant bulvių košės, tai man jau nepakenčiama, nemėgstu tokios betvarkės, viskas turi būti atskirai padėta, su mažyčiais tarpais, skamba kvailai, sutinku.

3. Nekenčiu, kai žmonės rašo su klaidomis, na turiu omeny „susytiksime, parašiai…”, sutinku, kad galbūt tiesiog netyčia pirštai klaidžioja klaviatūra, ir man pasitaiko, taip pat aš neneigiu, kad nedarau klaidų, kadangi mokiausi ne lietuvių mokykloje. Bet tie, kurie nemoka tokių paprastų žodžių rašybos, dažniausiai automatiškai yra nurašomi, turiu omeny tuos, su kuriais susipažįstų soc. tinkluose. Taip, aš nenaudelė.

4. Aš dažnai rašydama žinutes per telefoną nepasisveikinu, nes man rodos tas labas, sveikas ir tt. parodo kažkokį barjerą tarp manęs ir žmogaus, kuriam rašau. Todėl iš karto einu prie reikalo.

5. Turiu keistą įprotį garsiai pareikšti arba parodyti, kad išgirdau kažkokią man patinkančią dainą būdama kažkokioje vietoje, kur groja muzika. Tiesiog imu ir be žado galiu šūktelti: „aaaah”, arba sustingti ir mėgautis ta daina.

6. Visas skaitytas knygas ir visus peržiūrėtus filmus dokumentuoju savo kompiuteryje.

7. Kartais bučiuoju savo petį, savęs nuraminimui. Mėgstu užčiuopti savo raktikaulius, mėgaujuosi savo rankų pirštais.

Na ir, ir na, savo titulu reikia pasidalinti, todėl dalinuos su:

RASYMAI

NERETOS BLOG’AS

Arachnė

ir norėčiau labai Jai skirti, bet ji toli toli: LOVE AESTHETIC

Gal kai kur neįžvelgsite stilingumo, bet manau, kiekvienas tą stilingumą interpretuoja savaip, man tai: stilingi jausmai, emocijos ir visą kita. Bet svarbiausia manau, jog BLOGAS turi turėti kažką tokio, kas iškąrt patraukia: detalės, ar skrupulingai sugalvotos strategijos, viskas tinka, jei traukią akį, širdį, jausmus. Kaip ir Twiggy, vienąkart jai sumirksėjus savo žavingomis blakstienomis, sujudinus lūpas, atrodo neįtikėtinai „magnetiškai”. Polių trauka.

V

Patiko (1)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą