BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 sollanz

Motera

“The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.”

Albert Einstein

Motera, turinti per daug paslapčių, užsimaskavus tylenė, gudruolė lapė protinguolė, piktas šešėlis jos akyse, negerų minčių ir keršitino būdo. Tai aš. Šilkinės tik mano lūpos, geručiai antakiai. Mezgu mintį jau seniai, vos ne didelio megztinio dydžio, greit bus paskutinės akutės ir siūlo užrišimas. Kol kas mėgaujuosi tuo, kas po ranka.

7 dieną, rugsėjo, pasislėpėme su Grėte Coco bare. Norėjau gurkštelėt to gruziniško vyno, paragauti naujo deserto ir išdėstyti rugsėjo planą. Mums sekėsi puikiai, musės - ekvilibristės, mergaitės - pleputės.

13 dieną, susitikome su panele Eva, man pavėlavus valandai, matote, aš nenaudėlė. Bėgiojome, ieškojome Fantasmagorijos, kurios jau mėnuo kaip nebėra. Blaškėmės tarp kavinių, auskarų centrų ir turėjome paskutinę rudeninę vakarienę kartu. Graudu.

Kitomis dienomis aš bandau priprasti prie paskaitų, dar dirbu šiek tiek ten, iš kur suplanavau išeiti, laukia kiti darbai. Esu laisva nuo veiklos truputį, tad visai norėčiau kažkur įsiterpti. Laukiu algos irgi, kad galėčiau kažką atšvęsti, kitaip niekur negaliu nueiti paišdykauti. Bandau skaityti, bandau rašyti ir laukiu, kol nuo manęs bus nukritusi našta.

Viskas yra gerai, reikia permainų, reikia kitų spyrių, kitų žmonių ir aplinkos. Reikia priešintis tam, kas gniaužia tavo vidų, ir jis yra skurdus.

V

Patiko (5)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   artemidea 2011-09-19 @ 17:59

Panašu į fatališką moterį.

#2   vikhtorija 2011-09-19 @ 19:42

Panašu į atkaklumą?

Palikti komentarą