BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Miegoti tik su jais

The “Earth” without “art” is just “eh”.

X

Smagiausias dalykas žmonių egzistavime yra bendravimas, bet ne tas, kai šneki be perstojo apie buitinius dalykus, o lyg ir kokie samprotavimai, diskusijos. Man tai patinka, nes mankštinasi protas, įdėmiai klausaisi pašnekovo ir bandai pažerti argumentų, arba kontrargumentų. Dar, tai galimybė pasisemti naujų žinių iš tų, kurie turi pasakyti kažką, nors ir nelabai suprantamą, bet kartais naudingą. Arba parodyti kažką naujo, neatrasto, arba sukurti ką nors nuostabaus ir gyventi plačiau.

Kartą buvau Vilnius Jazz Young Power renginyje, Rusų Dramos Teatre, tai klausiausi jazzo atlikėjų, tarp kurių buvo Retired Musicians Social Club. Jie patiko man, kaip ir kiti, todėl buvo smagu sužinoti, jog jie kartais rengia koncertus, tai vienas jų buvo aplankytas. Grojo jie Studio9, kur aš apsilankiau antrąkart. Nors ši vieta ir taip gauna daug liaupsių, aš sėdėjau ir žavėjaus viskuo, nerami buvau, o ir atlikėjų muzika taip maloniai skambėjo, tik, gaila, jog jazz’as kartais būna ramesnis, toks migdantis, liūliuojantis. Man labiau tinka ir patinka greitesnis, gyvybingesnis jazz’as, toks, kuris vilioja nueiti pašokti, pasitrinti į žmonių kūnus. Bet vakaras man patiko, toks visai mielas, gražus.

Man Gediminas sakė, jog aš tikriausiai neturiu priešų, o neseniai supratau, kad yra tokių, na gal ir ne priešai, bet tie kurie nori mane sustabdyti, nori atimti norą rašyti. Nesakau, kad esu rašytoja, ar kokia gera blogerė, ne, visi mano žodžiai, surašyti internete tėra praktika, rašymo praktika, kuri dar ir leidžia analizuoti save. Kai kuriems tai nepatinka, kai kurie nemėgsta mano įrašų, galbūt ir pačios manęs, ne bėda, nes žmogus mokosi būti atsparus tokiems dalykams.

Kas buvo nuveikta? Penktadienį, draugė pažadėjo, jog džiuginsime savo širdis, todėl nutarėme nueiti pašokti, pasilinksminti. Puikus buvo oras, nes šiltas, puiki nuotaika, nes nekantravau atsipalaiduoti, tik, kad pirmiau apsistojome Forte, Pilies gatvėje, kur mane sutrikdė interjeras, muzika ir ten esantys žmonės. Manau reikia kokių permainų kartais, kad galėtum praplėsti vos ne akiratį, todėl pasaldinome save desertais, pasikalbėjome taip jaukiai kažkaip ir nužingsniavome į savo senai lankomą vietą. Ten ir vėl dingo elektra, tik šįkart neilgam, tai pavyko ramiai pasėdėti ir pailsėti, apkalbėti ir apžiūrėti, o vėliau pašokti su vaidinimais ir juoku. Mes kai šokame, tai vaidiname, dažniausiai poras, taip pat susigalvojame pramogų, tarkime žaidėme pakaruoklį, per kurį neatspėjusios raidės, turėjome po truputį nusirenginėti, tik na, papuošalus irgi įtraukėme į žaidimą, buvo lengviau nelikti be rūbų. Batus nusiauti pavyko, ir šiaip žmonės keistai į mus žiūrėjo. Tądien kažkokie visi nedraugiški buvo, tokie papūtę lūpytes, girti ir nieko gero nežadantys. Tokios smulkmenos iš tiesų nėra svarbios, nes taip galima ir visą vakarą sugadinti.

Na o po tokio vakaro, buvo gera išeiti į miestą, tik žmonių buvo daug, dėl mugės, kuri niekuo nenustebino, nebent pasikeitusiu palapinių išdėstymu. Kava coffee inne visada skani, tik pati kavinukė priklausomai nuo vietos yra arba nusisekusi, arba ne. Pilies gatvėje, ar tai jau Didžioji, man rodos ten Didžioji g-tvė, kur netoli Cafe de Paris, yra pati nejaukiausia vieta iš visų coffeeinnų, kur esu buvus - mažytė dėžutė, skurdi aplinka ir keistas stalų/kėdžių išdėstymas. Aš turiu savo mėgstamą coffeeinną, bet mane stebina jo užmojai, jis taip drąskosi ir plečiasi, kad man baisu dėl mažų cafeteri’jų. Labai baisu ir susiraukus skubu jas aplankyti.

Žiūrėjau daug filmų iki šios dienos, o šiandien pažiūrėjau My Week with Marilyn. Na, aktorė man nepatiko, bet ta visuma, vistik buvo būdinga tikrąjai Merilyn, kuria žaviuosi savaip. Skaičiau jos biografiją ir man ji paliko įspūdi, nors Monroe buvo sunkus žmogus, bet paliko žymę istorijoje, buvo ypatinga su savo charakterio savybėmis, su jos sukurtu Marilyn Monroe įvaizdžiu. Tad, nusprendžiau pažiūrėti visus filmus, kuriuose ji vaidino. Vienas iš jų, Some Like It Hot yra pats mėgstamiausias, žavingiausias, bus matyt kaip pasisekė jai suvaidinti kitus amplua.

Pasidariau vėl ženklą ant kūno, kas mano mamą šokiravo, bet nesigailiu, tai mano ilgai puoselėtas sprendimas, kuris atėjo po pirmojo su metų petrauka. Ruošiausi tam ilgai, nes tai yra daugiau nei dėl grožio, dėl mados, ar kitų susigalvotų priežasčių. Aš su tuo jaučiuos puikiai.

Ko aš tikiuosi iš pavasario? Ar jaučiaute, kad jau nebe žiema? Aš taip, nes vėjas pasikeitė, o tai pats tikriausias ženklas šiam metų laikui ateiti. Žinoma, teks palaukti, kol galėsime nusirengti iki tos pavasarinės ribos, bet pats kalendorinis pavasario suvokimas daro mane laimingesnę, neįskaitant žmonių, kuriuos sutinku.

Aš tikiuosi, kad mano visi prieš tai buvę nusivylimai transformuosis į naujus potyrius, išbandysiu ką nors naują, laukia tarkim dvi parodos, laukiu kokių gerų, man tinkančių koncertų, įdomių atradimų ir tiesiog žmonių šalia. O pačios geriausios prasidėjusio mėnesio naujienos tai mano brangiųjų draugių atostogos čia, Vilniuje, o taip baisiai jų pasiilgau. Laukiu nesulaukiu savo mergaičių, laukiu nesulaukiu naujų emocijų, nes man sunku užmigti naktimis.

V

Patiko (4)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   Autoriai 2012-03-05 @ 11:25

Negalime su Jumis susisiekti kitaip, todėl rašome čia. Norime pakviesti jus prisidėti prie http://www.zinom.lt rašytojų komandos. Šiame puslapyje galite rašyti straipsnius ir užsidirbti papildomai neribotą kiekį pinigų iš reklamos, šalia savo parašytų straipsnių. Jeigu domina šis pasiūlymas, parašykite mums: autoriai@zinom.lt

Palikti komentarą