BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Kauliukai mano

Kodėl aš ne vyras? Tuomet mylėti vyrus būtų daug lengviau! Aš kitokia. Trapi, sako jie. Trenkta, rėžia dar smarkiau. So weird.

Gilles Leroy „Alabama Song”

Kauliukai Tavo nugrimzdę mano pasąmonėje. Odos vibracija prasmelkia viso kūno plotmę, siunčia įspėjimo signalą. Pulsuoja akių vyzdžiai nuo patyriamų emocijų, braunasi mintys į širdį. Bandau sugauti visus žvilgsnius, bandau nusišypsoti. Pašoku nuo nuvilnijusios garso bangos ir einu brautis toliau. Rankomis paliečiu kiekvieną liemenį, moterišką, švelnu drabužiu, vyrišką, platų. Perduodu jiems save, lyg estafetę, bėgte visi į krūmus, jei nedrįsate prieiti, tą patį su manimi nuveikti. Aš žiūriu Jums į akis ir matau save jose, jauną, vėjavaikišką mergiotę, o jūs sutrinkate, nuo mano žvilgsnio gašlaus, nuo meilės akyse.

Mano 21 buvo Sensus vyninėje, vėliau reikėjo šiek tiek pasirodyti kitur, t.y. pabūti tarp žmonių, nes Sensus mes buvome uždarame kambarėlyje, slaptai. Mano žavingos draugės, moteriškos, tiek vilčių man suteikiančios, kartais neapčiuopiamos, ne mano. Mes smagiai išsijuokėme, nukulkšniavome į Paparazzi, o jis gražus. Originalus interjeras, malonaus veido žmonės, visi staliukai rezervuoti. Pašokau, palingavau, pašokau prie lango, pamojavau. Man nedavė ramybės draugė, kuri mano vakarą padarė dar geresniu, nei jis buvo. Vėliau pas „Chanel” nuėjome, kur jau ir draugelka mūsų laukė, ten ir bendradarbiai atėjo pasišildyti, o mes ten ir likome. Visi tame bare žinojo, jog tąnakt mano šventė, todėl gavau daug bučinių ir sveikinimų, o geriausia, jog mano draugė paprašė vaikinukų mane į dangų pakelti 21 kartą ir jie sutiko, o aš virpėdama iš susidomėjimo laukiau, kol jie suprojektuos kėdutę iš savo rankų. Man buvo smagu, nors ir parėkiau truputį, man buvo smagu nors ir pasenau truputį. Vakaras buvo gražus, gal ir romantiškas, padūkęs dargi, jaunatviškas, todėl dėkoju Joms ir Jiems, brangiems.

Kas toliau? Skaitau, pagaliau buvau filmų peržiūroje, na sakykim taip, žiūrėjau Dirty Dancing ir labai norėčiau tokių šokių. Einu su draugais susitikti, aplankau vietas, ruošiuos morališkai darbams, gudrauju ir svajoju. Nerašau, nemoku dabar jausmais rašyti, jausmų nerasta. Liūdžiu, nes draugus reikia paleisti, jie išskrenda ir mane palieka, o aš tikiuosi palikau žymę jų atminty.

V

Patiko (2)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą