BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 sollanz

Gerosios simpatijos

“I feel like I’m going to be doing a lot of dancing around the house in my underwear.”

curves&nerves

Kas kutena tau padus taip, jog šuoliuoji iš kampo į kampą? Kas sprogdina jausmą akyse, kaitina kraują? Aš žinau kas jis, tas akiplėša jaunuolis, karštakošis ir turintis urzgiantį be perstojo varyklį. Tai yra būsena, kai matai visas galimybes ir tik spėk suktis, tai emocijos, kai nenustoji vietoje, purto nuo laimės, galva sukasi nuo minčių. Štai taip atrodo noras gyventi, žinoma linksmai, pozityviai, atvira širdimi su daug meilių ir atsako į tai. Plokštumos nusilenkia prieš tave, kai tavo varomoji jėga nežmoniškai galinga. Tu veiki, dalini save to reikalaujantiems žmonėms ir jautiesi pakylėtai. Todėl, manau, neturi praleisti progos būti ten, kur vyksta kažkas artimo, kur galbūt yra kažkas artimas. Būk, bet judėk būdamas, gyvenk, bet veik gyvendamas ir dalinkis šypsena, net kai manai, jog situacija nežada nieko gero, o ir žandikaulius skauda.

Taigi, ar vykdau viršuje įvardintą planą? Ne visą, bet stengiuos. Ožiaragiai kartais būna melancholiški. Šiaip ar taip, papasakosiu ką pavyko nuveikti gerai, kažkiek pagal planą:

spalio 13 dieną, nuvedžiau Dovilę į Mint Vinetu,  kur kiekvieną ketvirtadienį jie rodo filmus. Knygynas, muzika, jų RAŠYMO MAŠINĖLĖ (veikianti!!!, viliuosi, kad atsiras kas nors, kas padovanotų panašią man), arbata, pyragai ir filmai. Tąkart žiūrėjome Une femme est une femme miuziklą su aktore, panašia į Audrey Hepburn (beje, pylimo gatvėje stūksi salonas Odry. Ar matėte jo langus? Su žaviąja Audrey, mane tai pribloškė mielai). Man patiko filmo kaikurie šmaikštūs epizodai, aktoriai ir keistoki dialogai. Valgėme Dovilės atsineštą „turkišką” pyragą, kuris labai labai skanus, sužadinantis vaikystės prisiminimus apie turkišką kavinę, kur dirbo tėtis, o aš ragavau turkiškų desertų ir kebabų žinoma.

14 dieną, penktadienį, turėdamos tą patį norą nueiti į Panoramą batų, telepatiškai susisiekėme su Dovile ir nuėjome apsipirkti. O vėliau, vakare surengiau makaronų vakarienę, su pomidorais ir mocarela, buvo  Die Vi ška, nepakartojama ir liežuvis nenustodavo skanauti.

Spalio 16 nuėjome su Aleksu į jazz’o koncertą Rusų Dramos Teatre, pasiklausyti Vilnius Jazz Young Power. Grojo tris grupės: Sheep Got Waxed, Jazz 4 ir Retired Musicians Club. Kiekviena grupė turėjo savo skonį, savo skyriamąjį bruožą ir emocijas. Pirmieji grojo garsiai, daužė širdį mano ir negailėjo aštraus skambesio. Galvojau, jog jazzo žinovas iš Suomijos tikrai už juos nebalsuos (reikėjo prabalsuoti už patikusią grupę, kuri laimėjo Grand Prix), nes jie skleidė tokią kontraversišką jazzui muziką, galite ją išbandyti čia. Antrieji man patiko dėl kselofono, jo skambesio ir vėjo skambaliukų melodijos, kūrinys čia. O paskutinieji patiko todėl, jog per jų pasirodymą kiekvienas iš jų atliko solo muziką, ir ten grojo temperatingas būgnininkas (o aš Die Vi nu būgnus valdančius vyrus). Na o šitų vaikinukų kūrinio galima čia paskanauti. Po šio koncerto, aš įsitikinau koks jazzas yra man artimas ir jo atlikimas užbūriantis, pasaka.

Spalio 27, vėl nužingsniavome su Dovile į Mint Vinetu, Whatever works filmo ir šįkart ji atsinešė savo pyrago su vaisias mane palepinti. Prieš tai mes užsukome kavos, ir pasivaikščiojome po miestą link knygyno. Įsitikinau, kad moteris stipriai veikia vyrai, jie tikrai palieka kažkokį malonų pojūtį ant kūno, mintyse, jų žvilgsniai vien ko verti, mūsų šypsenų. Nenaudėliais būna, bet jie gyvena kaip papuola ir kartais nemoka su tuo susitvarkyti, su moterim irgi. Na jei kalbant apie ketvirtadienio filmą, jį padarė Woody Allen, kuris išsiskiria egzistenciniais pąmastymais kieviename savo filme. Pasijuokėme kažkiek, apsidairėme ir nutarėme grįžti ten kiekvieną ketvirtą savaitės dieną. Einant link namų, supratome, kad dar liko daug neaplankytų vietų, todėl darysime naktinę ekskursija po barus, kavines, klubus. Busime ten ilgiau nei minutę ar dvi sekundes.

Na o penktadienį išėjome su Dovile kur nors nueiti vyno, žinoma apsistojome Coco. Apšnekėjome meiles, norus, įgūdžius ir abejones, išgėrėme, gaila, tik tris taures vyno ir nuotaika buvo pasiruošusi išdykauti, bet varžė mintis, kad kitądien į darbą. O dėl jo taip negaliu atsipalaiduoti, nes neturiu atrodyti nugalėta, pavargusi ir lėta. Nors mano rytas buvo kažkoks sunkus, o darbadienis vis žiovaujant ir skaičiuojant valandas.

Na o šeštadienį, važiavau į Vaidotus, pasigrožėti gamta, aplankyti kapines. Die Vi ška aplinka, neaprėpiamo grožio ruduo ir negaliu nustoti galvojus, gal vis dėlto gamta kada nors suklys ir žiema pasidarys kaip ruduo. Man atrodo, jog tai labiausiai mėgstamas metų laikas, netgi labiau už vasarą jį mėgstu. Ir taip gailo jo paleisti…

Kažkurią dieną gavau kvepalus, Christian Dior Miss Dior Chérie, kurių ne tik buteliukas žavingas, bet ir kvapas įdomiai man malonus. O labiausiai esu užsirietus nosį dėl naujojo laikrodžio, kurio taip troškau, taip geidžiau ir pagaliau jį nešioju, vis neatsidžiaugdama. Jis metalinis, visi sako, jog vyriškas, o aš sakau jis  Die Vi škas, elegantiškas ir labai labai.

Intelligent life jau senų seniausiai atėjo į mano namus, o aš jo dar neperskaičius. Man gaila jį suskaityti per vieną valandą, aš noriu tą malonumą tampyti už ausų ir tempti kiek įmanoma ilgiau. Darau taip todėl, jog jis išeina tik vienąkart į ketvirtį…

Aš noriu trintis, tai yra dalyvauti gyvenimo įvykyje, kuris kažkam yra svarbus, neatidėliotinas, reikšmingas. Noriu būti kažkieno dalis, trupinėlis, gabaliukas. Žmonių aplinkui yra, bet kaikurie bijo mano šaltumo, nors nesu tokia, jie tik abejoja, juos gniaužia baimė. Gal jie mano, kad aš esu pranešesnė už juos, geresnė, bet sakau jie klysta, Jūs klystate! Aš esu atvira. Bet kokiems pasiūlymams, žodžiams, elgesiui, nuotaikoms ir sutartims. Nebijokite žmonių, kurie Jūms patinka, jie gi Jūsų gerosios simpatijos.

V

Patiko (2)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   Miegoti tik su jais 2012-03-04 @ 19:33

[...] buvau Vilnius Jazz Young Power renginyje, Rusų Dramos Teatre, tai klausiausi jazzo atlikėjų, tarp kurių buvo Retired Musicians Social [...]

Palikti komentarą