BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 sollanz

Aš valgau visus

freaks come out at night

x

Kokią etiketę norėčiau sau pasiimti? Nes tai, ką sau įkali į galvą, tarkime nuostatos, principai ir moralės normos tam tikrais atvejais arba sutramdo tave, arba leidžia išsiskleisti visu gražumu. Dovilė pasiėmė „O kas man jaunai?”, todėl jos galva pilna deguonies, kuris pumpuoja adrenaliną, stumdo į priekį, gyventi, nesigailėti. Gal pasiskolinčiau iš jos tos energijos ir priklijuočiau prie kaktos žodžius: „Wild card inside”, hm, vėliau prireiktų to žavesio kuriuo naudojuos, etiketės. Žinoma, galima tai nešioti galvoje, bet kartais pamirštama ta informacija…

Tačiau dienos šokte eina į priekį ir nespėju pailsėti, kaip jau ir vėl universitetas ir darbas. Uuu, blogiausia, kai mokslai maišomi su draugais, kai maišai dienos darbus su svečiais, dėl kurių padarau graikiškų salotų dubenį, mintyse pyragus ir makaronus. Taip mes 6 dienos sekmadienį su Grete darėme laisvojo dalyko prezentaciją, kurios rezultatas nebuvo vertas tokių pastangų. O vynas dar laukia svečių, dar nori surengti moterišką puotą.

9 dieną nuvažiavau pas Aną, kad ji mane pamaitintų savo garsiąja čili sriuba, saldėsiuku pyragu ir skania arbata. O tai, jog niekaip negalime filmo suprasti ir tarp tylos minučių kalbamės apie labai svarbius ir juokingus dalykus, atpalaiduoja mane po visų darbų. Ir jos rajonas man kažkoks rudeniui tinkantis. Ypač myliu šį rudenį dėl jo rūko, pasikartojančio,  dideliais kiekiais, visu žavingumu…

10 dieną, su Dovile skiriame filmams. Šįkart žiūrėjome FAHRENHEIT 451, tokį labai tinkantį aplinkai (filmą rodė knygyne). Apie ką? Apie futuristinę visuomenę be knygų. Gaisrininkai, naikinantys knygas, žmonės, glostantys save, ne visada kitus, žmonės - knygos. Verta žiūrėti tiems, kurie skaito knygas ir žinoma mėgsta gražiąją anglų kalbą. Na, o tas filmas toks visai susijęs su kitais filmais, neseniai žiūrėtais (aš mėgstu, kai kiekvienas filmas papildo kitą). Svarbiausia, kad po filmo einant link savo palto, ant stalo pastebėjau knygą į kurią ilgai žiūrėjau ir bandžiau suprasti kaip čia taip atsitiko, kad mes susitikome. Nes matote, ta knyga buvo manimi jau skaityta ir aš kaip ir panorau ją turėti savo lentynose, bet su seno leidimo knygomis visada sunku, jos nebeplatinamos ir jų ieškoti reikia per žmones. Lemtingas vakaras, nes mano pamėgta knyga tiesiog gulėjo taip, kad aš ją pasiimčiau. O belgiškas šokoladas pasiliko kitam kartui, kitam ketvirtadienio filmui.

Nagi nagi ir taip išpopuliarintas penktadienis atėjo. Moteroms reikėjo išeiti. Išėjome su Gretoške kavos, į mielą mielą kavinukę, kur atviros durys studentams ir stileivoms, manau ten mačiau neblogą vyrą. Plepėjome, laukėme Dovilės, jai atėjus patraukėme į vyninę, bet visur daug daug žmonių, todėl keitėme tas vietas ir apsistojome The old green house užeigoje? Vynas ir nelabai sūriai, užtat buvo graikinių riešutų ir vynuogių. Mergaitiškai pakikenusios, nuėjome ieškoti šokti. Žinoma į cocutį, vėl vyno, žmonių. Gavome su Grete pasišokti, erzinome ten susirinkusius vyrus, nunešėme Dj’ėjui playlist’ą, padarėme nuotraukų keistų, pasitrinėme ir dingome. Juokingiausia būna tada, kai buvę klasiokai sušunka: „Gražus šalikas”, nežinodami, kad galbūt vieną iš mūsų pažįsta, kai vėliau mane atpažinę, visa gatvė žino mano vardą ir pavardę, nes jie rėkia. Aš supratau kas jie tik tada, kai pradėjo mane šaukti. O dar ir vyras, kuris mums aiškina, kad mes neišsikvėsime taksi, nes jam nepavyko, o įsėdusios į kažkur be ryšio stovinčią taksi, meldžiausi, kad parvažiuočiau saugiai. Tądien buvo daug akių, alkanų ir nedrąsių, tik jų ir daug mūsų.

O šiandien švenčiau močiutės gimtadienį, kuriame smagiai prisiklausiau istorijų kaip mano močiutė eidavo į privačias diskotekas namuose pas draugus, kai jie gėrė kavą, kurios buvo deficitas ir bėgdavo nuo vaikinų. Kaip brangu būti su šeima, šiemet ypač. Žinoma, skaniai pavalgėme, pasijuokėme su svečiais irgi ir nusišypsoję nuėjome namo.

Kas toliau? Laukia gal, koks likęs NO THEATRE spektaklis, filmas (twilight naujasis) kurį vainikuosime kokiu skanėstu, jazz’o vakaras, gal kokia diskoteka įdomi, susitikimai ir dar kažkokia dykinėjimo veikla. Kad tik nepamirščiau tos savo būsenos, kuri buvo man penktadienį, prieš susitinkant su Gretule. Aš valgiau visus.

V

Patiko (3)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą