BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 sollanz

Aš kosmosas!

„Aš kosmosas.”-

pasakė bare sutiktas fotografas/režisierius, neseniai grįžęs iš Londono, aš jam pritariau, nes norėčiau, kad ir man kada nors pritartų.

Aš kažkodėl vis puoselėju mintį, jog norėčiau šokti išmokti, kaip visos padorios mergaitės. T.y. tapti pramoginių ar tai argintinietiškų šokių atstove, na arba vaikščioti ten dėl tokių linksmų vakarėlių. Bandėme mes su Grėte lapkričio 16 nueiti į solo latino šokius. Mums kažkaip buvo sunku pritapti prie panelių, kurios šiaip ar taip jau moka užpakaliu dirbti. Nutarėme palaukti sausio nulinukų grupės.

Lapkričio 17 dieną, tradicijai besitęsiant, su Dovke nuėjome Last tango in Paris filmo, nupirkau skanėstų mums ir pamaitinau savo pavargusią draugelą. O filmas brutalus šiek tiek, nors tas brutalumas turi žavesio, kai du priešingos lyties žmonės, saugo savo paslaptis tyloje, nesako savo vardų ir džiaugiasi dabartimi, tiktais juo.

Na o penktadieniuška atiteko Brėkštančiai aušrai I dalis, juokiuosi dabar vaikiškai, valiūkiškai, nes žinau, kaip kaikurie „mėgsta” visas Twilight’o dalis ir šiaip tą filmą, todėl kartais faina pabūti ta, kurios nesupranta (nors tai yra jau dažnas reikalas). Su Brigita po filmo nuėjome daug pavalgyti ir žinoma, daug pavalgyti skaniai, eh, net dabar seiles nuryju, nes taip buvo sotu, skanu… Niom niom.

Mane džiugina universitetas dėl mano mergaičių, na ir kaikurių berniukų. Man nesinori jo baigti, aš nenoriu stipriai užaugti ir kiekvieną rytą keltis 6h. Aš dabar kartais keldamasi į paskaitas, kartais į darbą tokiu metu, galvoju, jetau, kas sugalvojo visus darbus pradėti 8h ryto??? Aš nesugebėsiu dirbti nuolatinio darbo, nes negalėsiu atsikelti. Tačiau, kadaise tekdavo kiekvieną mielą rytą keltis 8h į mokyklą ir kaip aš atpratau nuo to? Koks ištvermingas vaikas buvau.

23 dieną, trečiadienį su Dovile valgėme ledus iš vienos didelės pakuotės, žiūrėjome Seksą ir miestą ir aš asmeniškai glosčiau savo naująją meilę, Žaną, juodą juodą katiną. Geras mergaitiškas vakaras buvo (Na neįskaitant Žano), neramus, bet jaukus ir mielas.

O šiaip mes su moterom išgyvename raudonųjų kaklaraisčių etapą, nes intensyviai dirbame ties savo idėja marketingo paskaitoms. Mes turime pasiūlymą Lietuvos rinkai, todėl tarp mūsų būna susitikimai, susitarimai ir linksmos dalys. Tarkime šeštadienį mes susibūrėmę visos 5 ir darėme reklamą savo prekei, ne vienos, lydimos 2jų vyrukų. Buvo smagu, nes mūsų prekė yra na, kaip čia pasakius, intymaus pobūdžio, skirta suaugusiems, todėl juoko ir šypsenų buvo pakankamai.

Tą patį šeštadienį, dvi mergaitės, Viktorija ir Dovilė išsiruošė paišdykauti. Man - nuskandinti liūdesį, jai - pabūti karaliene. Pirma stotelė buvo Marsas. Mes ten užsukome, nes ten sėdėjo vien vyrai, todėl knietėjo truputį kitos atmosferos pagauti, pasirodo, jie futbolą žiūrėjo ir daug valgė. Man išėjus į damų kambariuką, Dovilę jau apsupo „belgai” ir nelabai blaivūs. Bet, noriu atkreipti Jūsų dėmesį, jog visiškai nemokamai gavome arachisų dubenėlį, nudžiugino labai toks pub’o gestas.

Toliau, neradusios vietos Savam kampe bandėme sulįsti į Gorky, bet nustebino publika: pagyvenę žmonės, dėdukai… Apsisukome ir patraukėme toliau, o šalia stovėję vyrukai ir moteris kvietė pasilikti šiame klube, moteris pasakė: „Mergaitės, baikit juokus”, matyt jie norėjo jaunesnių sugerovių. Nustebusios, nuėjome toliau iki pat Misterijos, kur skanus baltasis rusas, muzika gera ir šiaip ten 18 būna vienąkart gyvenime, turiu omeny ten eina daug šviežių pilnamečių. Na o vėliau nukulkšniavome pas legendinę Chanel. Ir vietų prie barų buvo, ir muzika jėga, vien Toop Toop, G&G Sindikatas ir kiti. Mus ten rado Marse sutikti „belgai”, kurie sugadino nuotaikas truputį, ypač vienas toks Wudi Alenas, nurautas visiškai, galų gale be jokių komentarų siūlė savo banko kortelę, matyt atsiskaityti, vargšeliai išgertuoliai. Be visa ko, buvo ir smagios publikos. Pralinksmino vienintelis normaliai prajuokinantis kaimynas iš kairės, barzdočius fotografas - kosmosas, rodęs savo nuotraukas, kurias daro žurnalui „Žmonės”. Jis papasakojo man apie merginas, kurios jo nesupranta, kai jis važiavo į Afganistaną. Susidaro įspūdis, jog esu vaikščiojantis išpažinčių kambarėlis. Ne esmė, svarbu buvo pašokti ir nuotaikos gauti, na ir paerzinti vyrukus. Oi, na ir išklausyti savo vardą milijoną kartų. Mūsų vienas vyrukas prašė kursinį parašyti už jį, hi hi, todėl ir ragavome bubble gum šotų, bet neparašysime, ne ne. Geriausia buvo po klubo, kai mes jau išeidamos užtikome tokį fainai apgirtusį vyruką, kuris prašė nupiešti agrastą, kuris sutiko ne žodžiu bendrauti, o rašteliais, pabendravę, nuėjome su taksi pabendrauti. Turėjome keistą vakarą/naktį, nes pusė 6 jautėsi dar naktis, o žmonės buvo kaip nesavi, geriausias vyruko priekaištas buvo: „Ji pastatė man tiek alaus dėl to, jog jinai graži, nesvarbu, kad man to alaus nereikia. Ji graži, todėl mano, kad jai viskas galima.”

Mes gražios, tai tiesa, todėl mus reikėtų vadinti stipriąja lytimi, vien dėl to, jog kaikurie neprieis neužkalbins, nors ir kaip veriančiai žvelgtų į akis (troleibuse). Nekalbu apie klubus, nes ten elgiesi kaip nori, bet reikės suvaidinti normalią mergaitę kitąkart, bendrausiu su visais, o ypač su tais, kurie protingi. Todėl, įdomiau išgirsti buvo ne tai, ką pasiūlė Dovilė: „Kokia tu graži, gal nori, kad tave pafotografuočiau?”, o: „aš visiškas kosmosas”. Kaip gera gauti moterišką komentarą, jog mano kojos sexovos, hi hi, nesvarbu kas sako, svarbiau padovanoti šypsena kitam žmogui, hi hi.

Būkite visatomis, veneromis ir marsais.

V

Patiko (4)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   My Homepage 2011-12-18 @ 05:01

… [Trackback] …

[...] Read More here: diev.blogas.lt/as-kosmosas-131.html [...] …

[WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (178.238.135.115) doesn’t match the comment’s URL host IP (www.Df9Fd.org) and so is spam.

Palikti komentarą