BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 sollanz

Aš ir žąsies oda

„Menas vertinamas pagal vienintelį kriterijų - žąsies odą.”

Kurt Tucholsky

Mes ilgai nesimatėme, draugai, skaitytojai. Šiandien, tokią keistą šeštadienio dieną aš daug galvoju apie save, kaip asmenybę. Žinant ką pasiekia mano bendraamžiai ir ką jie veikia, arba ką turi vyresnieji ir kuo domisi, labai dega man noras daryti tai, ką mėgstu. Mėgstu aš gilintis į žmones, vietas, situacijas, stebėti, analizuoti, mėgautis tuo ir rašyti. Vietoj to, kad šiandien mokyčiaus, ką darysiu vėliau, labai knieti pagalvoti apie savo SIEKIUS, o ypač klausant Bloomfield ir skaitant Intelligent Life straipsnį apie Kurtą Tucholsky, rašytoją.

Nenoriu jokio meno, nes aš jo kartais nesuprantu, bet noriu kūrybos, tai ką gali sukurti ir kažkam padaryti įspūdį, kad nuo to, ką darai, kažkam sudrebėtų kūnas ir pasirodytų žąsies oda. Mano šis atvirumo ir kitas notbad.blogas.lt tinklaraščiai jau kelis mėnesius nėra atnaujinami, nejaučiu meilės, kad galima būtų ja manevruoti, neturiu idėjų laisvų, kad galima būtų jas interpretuoti. O ir draugės pasisakymas, kam aš viešinu savo gyvenimo įvykius čia, nužudė mano norą skelbti kažką. O ir žmonės tyli, nors ir skaito, bet neatsimena kas kur tai rašė ir ką sužinojo. Niekas nepasiilgo, tik aš savęs pasiilgau.

Praeiti mėnesiai buvo geri, ko aš dejuosiu, kai eina jaunystė šalia, nors ir kažkokia bevaisė kolkas, neryški ir vis baiminuosi dėl pasaulio pabaigos. Ateina mano 21 metai ir tai, lyg Naujieji, po kurių žmonės pasižada tiek daug dalykų padaryti, o padaro ne taip, ne tiek arba nieko.  Stiprybės man, aš noriu gyventi, aš noriu gyventi su maloniais dalykais. Aš net knygų jau nebeskaitau ir dėl visko kaltas Internetas, suvalgantis pusė mano laiko, o man taip baisu, kad nieko nespėsiu…

Aš pradėsiu skaityti knygas, aš pradėsiu domėtis pagrindiniu dalyku, kuriuo noriu užsiimti, aš bandysiu įlisti į terpę, kuri kolkas nėra tfu tfu užimta, aš tai padarysiu, ožiaragiai visi gabūs, visi su dideliu potencialu.

Manau susitiksime greitu laiku, Die, Vi! nu? dar gyvuos, o vat notbad.blogas.lt turės išnikti, nes jis tik užima erdvę, o jam nėra jėgų kurti tai, dėl ko su Eva kalbėjomės. Tai turėtų būti gera idėja, bet reikalaujanti to, ko aš negaliu jai duoti, kolkas. Todėl, meiles savo saugosiu kompe, gal vieną kitą sutiksite čia, kur dar daug vietos ir gražu, pakankamai.

Man šiandien nostalgija knygoms, kūrybai, gražiems, protingiems žmonėms, drąsai ir guviam protui. Draugams, kurie gali pasakyti ką nors naują, įdomų. Muzikai, ramiai, kvėpuojančiai, vietoms, kur galima gyventi ir džiaugtis, malonumams…

Kurt Tucholsky „atidarė knygų barą Kurfiurstendamo gatvėje, Berlyne. Užsukęs į barą ir įsigijęs kokią nors knygą gaudavai atitinkamą nemokamą alkoholinį gėrimą (tarkim, už Oscaro Wilde’o knygą galėdavai mėgautis šampanu ir pan.) (c) Intelligent Life

Štai, kokios idėjos gimsta žmonėms, atsidavusiems kūrybai, kurie knygų skaitymo ir gėrimų malonumus skelbia vienoje vietoje, kodėl ir mes negalime sujungti tai, ką Die, Vi name su tuo, ką mėgstame? Mano atveju rašymą ir maistą, vietas, šalis, knygas, žmones, keistuolius, meilę… Mes bijome paskęsti malonumų upėje? Būti priklausomais nuo tokių dalykų ir pamesti savo racionalumą, mums tiesiog trūksta drąsos, akivaizdžiai.

V aka vikhtorija

Patiko (4)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą